Lajmet e fundit

Rudina Dembacaj: Gratë e ish-burrave të mi më kanë inat, mekanikun e gjuaja unë, Marku më propozoi i pari

Advertisement

Moderatorja dhe aktorja Rudina Dembacaj, para se të martohej me Mark Frrokun, ka qenë e lidhur me regjizorin Eduart Grishaj dhe më pas me mekanikun Aleksandër Varfaj.Moderatorja flet shpeshherë për ish partnerët e saj, madje bën edhe humor.
5htyp hapësiren rek’lamuese më poshtë dhe lexoni lajmin e plotë

Advertisement

Eduart Grishajt sot po shijon historinë e dashurisë me Arbana Osmanin. Ndërsa mekaniku është martuar me partneren e re, Marisa, me të cilën ka dy fëmijë.Rudina Dembacaj ka pohuar se gratë e ish burrave të saj e kanë inatë.
“Nuk e di pse gratë e ish-burrave të mi, më kanë inat, e kam seriozisht”, ka thënë Dembacaj.

Advertisement

Kur ishte e martuar me mekanikun, Rudina ka pohuar se “Im shoq është inxhinier mekanik, ka një servis të vetin. E kam njohur aty se m’u prish makina. Ai në fillim s’ma varte fare, e gjuaja unë. Mua më prishej pak si shpesh, por ai e rregullonte shpejt”.
Më pas Rudina e la mekanikun, pasi u lidh me Mark Frrokun. Ndër të tjera, Rudina ka treguar se Marku i ka propozuar shumë natyrshëm dhe ishte i pari që i shprehu ndjenjat.
‘Ndodhi shumë natyrshëm në fakt! Marku u shpreh i pari’, u përgjigj Dembacaj.

Advertisement
Advertisement
mgid.com, 793143, DIRECT, d4c29acad76ce94fgoogle.com, pub-2441454515104767, RESELLER, f08c47fec0942fa0
Advertisement