Lajmet e fundit

E Dhimshme! Shkoj Për Të Marr Dru Për Dim.ër Për Familjen, Ja Çka I Ndodhi Djalos.hit Shqiptar..!!

Advertisement

E Dhimshme! Shkoj Për Të Marr Dru Për Dimër Për Familjen, Ja Çka I Ndodhi Djaloshit Shqiptar..!!
E dhimshme! Shkoj për të marr dru për dimër për familjen, ja çka i ndodhi djaloshit shqiptar..!!

Një person humbi tragj.ikisht je.tën këtë të martë në Patos, pasi traktori që drejtonte u për.mbys. Ngj.arja, sipas policisë, ndodhi rreth orës 11:05 në fshatin Drenie.
Shtγ’p hapsiren rek.lamυese me pσshte per te ndjekυr videσn ↓↓ artikυlli vazhdσn..

Advertisement

Vik.tima është një 39-vjeçar me iniciale B.T. Rrethanat e ngj.arjes së rë.ndë mbeten të paqarta. Një grup het.imor po punon për zbar.dhjen e plotë të saj.Ngushllime familjes dhe gjith atyre te cilet e kan njohur,shpresojm qe raste te tilla mos te ndodhin asnjhere…Pamjet ne linkun me poshte.

Advertisement
Advertisement
mgid.com, 793143, DIRECT, d4c29acad76ce94fgoogle.com, pub-2441454515104767, RESELLER, f08c47fec0942fa0
Advertisement
Advertisement