Lajmet e fundit

Historia po çudit botën/ Gruaja që u martua me kukullën: Ai më ka tradhtuar, i lexova mesazhet në telefon

Advertisement

 

Një histori gati-gati si pjesë e një skenari të një filmi komike është regjistruar në Brazil. Një grua e cila është “martuar” me një kukull e me të cilin pretendon se ka një fëmijë, ka deklaruar se martesa e saj është në rr ezik. 37-vjeçarja Meirivone Rocha Moraes nga Brazili ka deklaruar se “Marcelo” (burri prej kukulle) e ka tradhtuar. Ajo ka treguar se këtë fakt tro n ditës e zbuloi nga shoqja e saj.

 

“E mora vesh nëpërmjet një shoqeje që më tha se e pa Marcelon të hynte në një motel me një grua tjetër, ndërsa unë isha në spital për tre netë e tre ditë me Marcellinius, pasi djali ynë, i cili ishte sëmurë”, ka deklaruar ajo.

Advertisement
Advertisement
Advertisement
mgid.com, 793143, DIRECT, d4c29acad76ce94fgoogle.com, pub-2441454515104767, RESELLER, f08c47fec0942fa0

 

Nëse mendoni se ky është fundi i historisë, jo. Ajo është shprehur se i ka lexuar edhe bisedat në celular të Marcelos me gruan që e tradhtonte.

 

“Në fillim mendova se ajo po gënjen, por më pas telefonin e tij dhe pashë bisedat, dhe u sigurova që po më tradhtonte. Doja ta dëboja nga shtëpia, por fëmija ynë po rritet dhe në këtë fazë do t’i mungonte shumë babai i tij”, është shprehur 37-vjeçarja.

Advertisement

Si e komentoni historinë e saj?

Advertisement