Lajmet e fundit

Ju Kujtohet Bukuroshja ‘Kandi’ Tek Seriali Spanjoll? / Ja Si Duket Ajo Sot, Dhe Sa Femije Paska (Foto)

Advertisement

Ju Kujtohet Bukuroshja ‘Kandi’ Tek Seriali Spanjoll? / Ja Si Duket Ajo Sot, Dhe Sa Femije Paska (Foto)
Serialet spanjolle dikur dhe telenovelat turke tani kane terhequr gjithmone dhe po e mbajne mberthyer te gjithe audiencen shqiptare pas ekranit te televizionit.

Por nder te gjitha, serialet e vjetra spanjolle duket se jane nder me te pelqyerit, nder to edhe seriali i famshem spanjoll ‘Mendjelehtat nuk shkojne ne parajse’, me 3 aktore kryesore protagoniste.
Nder keto 3 aktore protagoniste kryesore te serialit, ku me e rendesishmja ishte Kandi, dhe aktorja me origjine spanjolle e ka emrin Jacqueline Bracamontes van Hoorde.
Pamjet ne linkun me poshte

Advertisement
Advertisement
Advertisement
mgid.com, 793143, DIRECT, d4c29acad76ce94fgoogle.com, pub-2441454515104767, RESELLER, f08c47fec0942fa0

Sot bukuroshja Jacqueline banon ne Spanje dhe e ka nderprere karrieren e saj si aktore, e filloi karrieren e saj qe ne vitin 2002. Madje sot ajo ka edhe 5 vajza, qe duket se i ka ngjare komplet asaj ,ne tiparet e fytyres, e syte vecanerisht Nga 5 vajza dy te fundit i ka binjake qe nuk jane identike . Kujtojme se serialet spanjolle ,vazhdojne te mbeten nder me te preferuarit ne Shqiperi dhe publiku jone ende i kujton.Pamjet ne linkun me poshte

Advertisement
Advertisement