Lajmet e fundit

Na habiti fare! Vëllai i këngëtares Albërie Hadërgjonaj qenka politikani i famshëm

Advertisement

 

Familja Ramosaj dhe Hadërgjonaj duket se nuk kanë talent vetëm për muzikë dhe art. Këngëtarja Albërie Hadërgjonaj ka prezantuar ndjekësit e saj në Instagram me të vëllanë, i cili është kryetari i Komunës së Deçanit.

 

Bëhet fjalë për Bashkim Ramosajn, i cili mban postin e qytetarit të parë të qytetit.Shty’p ha psiren rek.lamuese me poshte per te lexuar lajmin ne vazhdim.. ↓↓

 

“Sot me vllaun tim kryetarin e Komunës së Deçanit. Mora shuëm dashuri dhe informacion për ndryshimet e mëdha në qytet. Jemi shumë krenar me ty. Falerminderit për punën e palodhshme! Bashkim Ramosaj,”-shkruan këngëtarja.

Advertisement
Advertisement
mgid.com, 793143, DIRECT, d4c29acad76ce94fgoogle.com, pub-2441454515104767, RESELLER, f08c47fec0942fa0
Advertisement
Advertisement