Lajmet e fundit

Rrëqethëse! U izolua nga nëna e saj për 26 vite me radhë, ja si mbijetoi ajo me ushqim për macet…!!

Advertisement

 

Një grua 42-vjeçare ishte mbyllur nga nëna e saj, e cila pretendonte se po e mbronte atë, për më shumë se gjysmën e jetës së saj, përpara se të paraqitej në një zyrë të këshillit lokal në Rusi duke kërkuar një vend pune dhe një dokument identiteti.

 

Nadezhda Bushuyeva nuk e kishte parë më botën e jashtme, pasi ajo u largua nga shkolla 26 vjet më parë, përveç një udhëtimi në një klinikë në vitin 2006.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

Advertisement

 

Ajo ushqehej me ushqime për mace dhe u mbajt brenda, derisa nëna e saj, një asistente dyqani në pension e quajtur Tatiana, u sëmur dhe kërkoi trajtim në spital.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

Advertisement
Advertisement
mgid.com, 793143, DIRECT, d4c29acad76ce94fgoogle.com, pub-2441454515104767, RESELLER, f08c47fec0942fa0

 

Pastaj, kur zyrtarët shkuan në shtëpi, zbuluan mace të ngordhura, minj dhe një zonë në dysheme të cilën ‘heremitja e pavullnetshme’ e kishte bërë për të fjetur dhe nuk ishte larë prej 10 vitesh.

Advertisement

 

Pas vizitës së saj në spital në 2006, ajo u gjykua se kishte shëndet të mirë mendor.

Advertisement