Lajmet e fundit

U prish dynjaja thuaj/ Gruaja bie në dashuri me shimpazenë dhe habit me fjalët: S’na lënë të takohemi, na kanë ndarë…

Advertisement

 

Një grua e quajtur Adie Timmermans ka nisur një “romancë” me një shimpaze në Kopshtin Zoologjik të Belgjikës. Gruaja e ka vizituar çdo javë për katër vite rradhazi, aq sa janë bërë shumë të afërt me njëri-tjetrin.

 

Në një video të publikuar nga “Mirror” gruaja shihet duke puthur në buzë shimpazenë Chita. Ky afrimitet nuk është pritur mirë nga drejtuesit e Kopshtit Zoologjik, të cilët i kanë dhënë fund “romancës” së tyre.

Advertisement
Advertisement
Advertisement
mgid.com, 793143, DIRECT, d4c29acad76ce94fgoogle.com, pub-2441454515104767, RESELLER, f08c47fec0942fa0

 

Ato e kanë ndaluar zonjën Timmermans të vizitojë shimpazenë, pasi Chita duhet të shoqërohet me shimpazetë e tjera të kopshtit dhe të përshtatet.

Advertisement
Advertisement