Lajmet e fundit

Agron Llakaj flet për gruan e tij: Ja ç’bëj pas sherrit

Advertisement

Agron Llakaj flet për gruan e tij: Ja ç’bëj pas sherrit
Agron Llakaj flet për gruan e tij: Ja ç’bëj pas sherrit

I ftuar në emisionin “Në kurthin e Piter Pan” aktori i njohur dhe shumë i dashur për publikun, Agron Llakaj foli gjate intervistimit nga të vegjëlit për bashkëshorten e tij Konstandina, martesën me të cilën e përshkroi si një fluturim. I pyetur nëse zihet me bashkëshorten, Agroni tha me të qeshur: “Ne bërtasim, ulërasim dhe në fund të sherrit dal unë nga shtëpia”.

Advertisement
Advertisement
mgid.com, 793143, DIRECT, d4c29acad76ce94fgoogle.com, pub-2441454515104767, RESELLER, f08c47fec0942fa0

“Martesa jonë i ngjan një fluturimi, i gjatë me turbulenca. E rëndësishme është qe jemi bashkë, gëzojmë këtë familje ndërkohë po presim dhe një nip. Unë me të vërtet jam investitori kryesor por Konstandina ka meritën e padiskutueshme e kësaj familjeje”, u shpreh aktori.

Advertisement
Advertisement