Lajmet e fundit

Ajo ishte nje nga personat me te dashur ne bote, e njihni dot?

Advertisement

Ajo ishte nje nga personat me te dashur ne bote, e njihni dot?
Personazhi ne foto eshte Princess Diana, 11 vjece, viti 1972.

Advertisement
mgid.com, 793143, DIRECT, d4c29acad76ce94fgoogle.com, pub-2441454515104767, RESELLER, f08c47fec0942fa0

Diana ishte shumë e lidhur me njerëzit.
Njihet për bamirësinë që ka bërë. Ishte e vetmja që bëri punë humanitare. Kjo është arsyeja pse publiku e quajti atë ‘Princesha e Popullit’. Diana shpejt e la në hije princin Charles, njerëzit e donin atë dhe ajo u bë simboli dhe ikona e brezit të saj.

Advertisement
Advertisement

Shtγ’p hapsiren rek.lamυese me pσshte per te ndjekυr videσn ↓↓ artikυlli vazhdσn..

Advertisement

Advertisement