Lajmet e fundit

Receta Qindra Vjecare Gjermane E Cila Rregullon Tensionin Tuaj, Perberesit I Gjeni Lehtesisht Ne Dyqane

Advertisement

Me këtë recetë të vjetër gjermane ju do të arrini të luftoni presionin e lartë të gj.ak.ut, ti thoni lamtumirë arterieve të bllo.kuara dhe shumë më tepër.
Ju do t’ju duhen vetëm xhenxhefil, hudhër, limon dhe ujë! Kur bëhen bashkë këto tre përbërës, veprimi i tyre shumëfishohet.

Ja receta e plotë:
Përbërësit:
Shtγ’p hapsiren rek.lamυese me pσshte per te ndjekυr videσn ↓↓ artikυlli vazhdσn..

4 thelpi hurdhra
Pak xhenxhefil
4 limona (bashkë me lëkurën)
1 litër ujë

Përgatitja dhe përdorimi:
Së pari ju duhet të lani mirë limonët dhe ti prini ato në copa të vogla.
Pas kësaj shtojini në një blender bashkë me hurdhrat, xhenxhefilin dhe limonin.

Advertisement

Masën e krijuar hidheni në një tenxhere me ujë të valuar. Para se të marrë valën, hiqeni nga zja.rri dhe lëreni të qetësohet.
Ruajeni në shishe qelqi. Prania e limonit do të neutralizojë erën e pakëndshme të hurdhrave prandaj mos u shqetësoni për këtë!

Advertisement
Advertisement
mgid.com, 793143, DIRECT, d4c29acad76ce94fgoogle.com, pub-2441454515104767, RESELLER, f08c47fec0942fa0

Konsumojeni këtë pije, çdo ditë me stomak bosh, të paktën dy orë përpara çdo vakti. Gjithmonë tundeni shishen përpara përdorimit.
Përmirësoni shëndetin tuaj dhe i thoni lamtumirë arterieve të bllo.ku.ara me këtë përzierje të shëndetshme dhe të mahnitshme.

Advertisement