Lajmet e fundit

E mbani mend Tirkën tek “Zonja nga qyteti”, shikoni si duket sot mbas 42 vitesh

Advertisement

E mbani mend Tirkën tek “Zonja nga qyteti”, shikoni si duket sot mbas 42 vitesh
Aktori i mirënjohur i teatrit dhe kinematografisë shqiptare Sotiraq Bratko, vijon ende të jetë aktiv në skenë.

Përpos roleve të tij të kahershme, ndër më të njohurit ai i Sotir Bakërxhiut, shkurt Tirka (mësuesi më simpatik) i zonës, që të gjithë e njohin si Tirka te teto Ollga, “Zonja nga qyteti”, apo edhe tek pjesa e dytë e filmit “Një shoqe nga fshati”.
Shtγ’p hapsiren rek.lamυese me pσshte per te ndjekυr videσn ↓↓ artikυlli vazhdσn..

Advertisement
Advertisement
Advertisement
mgid.com, 793143, DIRECT, d4c29acad76ce94fgoogle.com, pub-2441454515104767, RESELLER, f08c47fec0942fa0

Ai duket se tashmë nuk është më një djalë i ri, por sërish është po aq i mbajtur sa dikur.
Shtγ’p hapsiren rek.lamυese me pσshte per te ndjekυr videσn ↓↓ artikυlli vazhdσn..

Advertisement
Advertisement