Lajmet e fundit

E rëndë/ 17-vjeçarja shqiptare i mèrr jetën të dashurit dhe e hedh në lumë

Advertisement

E rëndë/ 17-vjeçarja shqiptare i mèrr jetën të dashurit dhe e hedh në lumë
Një 16-vjeçar është gjetur i p ajetë mëngjesin e së enjtes në Tetovë, në rrjedhën e lumit Shkumbin. E dashura e tij shqiptare MV, 17 vjeç.

Pas përplasjes verbale mes dy të rinjve në makinë tek vendi i quajtur “Banja” e reja ka g od iturte dashurin me një mjet fortë, duke i shkaktuar lën dime të rënda trupore. Më pas e ka hedhur në lumin Shkumbin, ndërsa trupi i pajetë është gjetur në rrjedhën e lumit.

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
mgid.com, 793143, DIRECT, d4c29acad76ce94fgoogle.com, pub-2441454515104767, RESELLER, f08c47fec0942fa0
Advertisement