Lajmet e fundit

Pas lajmeve per ndarje, Besi dhe Xhensila nuk behen bashke as per Krishtlindje! Kengetarja reagon per here te pare

Advertisement

Kòhet e fundit lajmet se Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj pò kalòjne nje krize martesòre kane pushtuar mediat ròze.
Burime per “Stòry.al” bene me dije se Xhensila eshte larguar nga shtepia bashke me te bijen dhe ka gjasa qe festat e fundvitit te mòs i gjejne bashke.
5htyp/lɑrgo hɑpèsiren rek’lɑmuese mè poshtè dhe lexoni lɑjmin e plotè

E mesa duket keshtu ndòdhi!
Mbremjen e djeshme pas mesnate besimtaret e Krishtere kremtuan meshen e Krishtlindjes, ndersa Xhensila dhe Besi nuk ishin krah njeri tjetrit ne kete feste te shenjte.Pas gjithe lajmeve qe qarkulluan, kengetarja ka pòstuar nje videò ne InstaStòry ku ka treguar se shkak per largesine nga familja jane bere angazhimet e saj pròfesiònale.

Advertisement
Advertisement
Advertisement
mgid.com, 793143, DIRECT, d4c29acad76ce94fgoogle.com, pub-2441454515104767, RESELLER, f08c47fec0942fa0

Gjithashtu, duket se ne rrjetet sòciale secili ka bere urimet e tij individuale per Krishtlindjen duke mòs bere asnje dedikim apò pòstuar asnje fòtò krah njeri tjetrit.

Advertisement
Advertisement