Lajmet e fundit

Këto Krishtlindje Bleona zgjodhi t’ju dhuronte buzëqeshje të moshuarve të Tiranës në një mënyrë të veçantë…VIDEO

Advertisement

 

Mbrëmjen e djeshme Bleona ndau me publikun një nismë të bukur që ka menduar. Artistja shqiptare kishte vendosur që këto Krishtlindje t’i festojë me të gjithë ata që për arsye të ndryshme, nuk munden të festojnë.

 

Dhe pak çaste më parë Bleona ndau video nga kjo drekë. Artistja kishte bërë bashkë disa të moshuar, zonja dhe zotërinj, të cilët së bashku festuan Krishtlindjen. Duke ndarë video nga këto momente të bukura, Blona ka shprehur edhe të gjitha ndjesitë e saj.

Advertisement
Advertisement
Advertisement
mgid.com, 793143, DIRECT, d4c29acad76ce94fgoogle.com, pub-2441454515104767, RESELLER, f08c47fec0942fa0

 

 

 

Advertisement