Lajmet e fundit

U merzit pse nuk mori cmimin e publikut.Ja çfarë bëri pas spektaklit Elsa Lila?

Advertisement

U merzit pse nuk mori cmimin e publikut.Ja çfarë bëri pas spektaklit Elsa Lila?
Elsa Lila u shpall mbrëmë fituese e “Festivalit të Këngës”, nga vlerësimi i jurisë. Ndërsa nga votat e publikut u shpall përfaqësuese për Eurovizion Albina Kelmendi.
5htyp/lɑrgo hɑpèsiren rek’lɑmuese mè poshtè dhe lexoni lɑjmin e plotè

Por po thuhet se kjo zgjedhje e publikut nuk është pritur aspak mirë nga Elsa. Sipas “kryefjala”, pas spektaklit këngëtarja nuk ka pranuar ta marrë kupën, duke ja lënë produksionit.
5htyp/lɑrgo hɑpèsiren rek’lɑmuese mè poshtè dhe lexoni lɑjmin e plotè

Advertisement
Advertisement
Advertisement
mgid.com, 793143, DIRECT, d4c29acad76ce94fgoogle.com, pub-2441454515104767, RESELLER, f08c47fec0942fa0

Shkak thuhet se ka qenë fakti se priste të fitonte edhe çmimin e publikut.Deri tani ende nuk ka një reagim nga Elsa lidhur me këtë lajm.

Advertisement