Lajmet e fundit

A ka gisht Rama në zhdu kjen pa gjurmë të Vis Martinajt? Klodiana Lala zb ulon bisedën me xhaxhain: Ka vetëm një përgjegjës

Advertisement

Klodiana Lala ka qenë e ftuar në emisionin “Të Paekspozuarit” në MCN TV, ku ka folur për zhdukjen e Ervis Martinajt dhe ngjarjet e rënda kriminale që lidhen me zhdukjen e tij.Lala rrëfeu edhe pjesë nga biseda me Faik Martinajn, xhaxhain e Ervis Martinajt, i cili i ka thënë se fajëson kryeministrin Rama për atë që i ka ndodhur nipit të tij.
5htyp/lɑrgo hɑpèsiren rek’lɑmuese mè poshtè dhe lexoni lɑjmin e plotè

“Në momentin që ndodhi masakra te mbikalimi i Fushë Krujës, kemi patur eksponentë të njohur të politikës shqiptare që kanë vajtur në familjen Martinaj. Janë të filmuar me kamera sigurie, ka qenë një ceremoni mortore e vëzhguar më shumë se asnjë tjetër, pavarësisht se nuk kam video, kam informacion të detajuar.
Shtγ’p hapsiren rek.lamυese me pσshte per te ndjekυr videσn ↓↓ artikυlli vazhdσn..

Advertisement

Po ashtu, ka edhe një moment të rëndësishëm. Kam biseduar shumë gjatë me Faik Martinaj, me xhaxhain e Ervis Martinajt. Kam patur një debat pas ngjarjes, ai kishte humbur nipin, Ervisi ishte nipi i dytë. Por, gishtin e akuzës e ngrinte ndaj kryeministrit të vendit. Ai tha që nipin e kërkoj vetëm te kryeministri dhe kryeministri është përgjegjës për zhdukjen e tij.

Advertisement
Advertisement
mgid.com, 793143, DIRECT, d4c29acad76ce94fgoogle.com, pub-2441454515104767, RESELLER, f08c47fec0942fa0

Martinaj, po të shohësh, bëri marrëveshje me Vangjush Dakon. E dini kush është grupi kriminal që është hetuar dhe po hetohet, për rastin e Martinajt? Janë Avdylajt e Shijakut, të cilët në dosjen 339 dilnin në përgjime me Vangjush Dakon për shitblerjen e votës.Martinaj në thelb, kishte miq dhe armiq në politikë por kishte futur tentakulat gjithandej”, deklaroi ndër të tjera Lala.

Advertisement
Advertisement