Lajmet e fundit

Çfarë po ndodh me Xhensilën dhe Besin? Aktori bën veprimin e papritur dhe ngre dyshime të forta per lidhjen e tyre

Advertisement

Çfarë po ndodh me Xhensilën dhe Besin? Aktori bën veprimin e papritur dhe ngre dyshime të forta per lidhjen e tyre
Kryefjala e mediave rozë gjatë ditëve të fundit ka qenë pikërisht krisja në marrëdhënien e Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallakut.

Disa ditë më parë lart e poshtë qarkulluan thashetheme se çifti po kalon disa momente aspak të këndshme në marrëdhënien e tyre, madje-madje u tha se këngëtarja kishte marrë vajzën e tyre, Ajkën, dhe ishte larguar nga banesa.
Ndërkohë, mbrëmjen e djeshme “Prive” konfirmoi këto thashetheme dhe bënë me dije se Besi dhe Xhensila prej mujsh janë duke kaluar një krizë në marrëdhënien e tyre, mirëpo deri më tani nuk patëm asnjë reagim nga të zotët e punës.

Advertisement
Advertisement
Advertisement
mgid.com, 793143, DIRECT, d4c29acad76ce94fgoogle.com, pub-2441454515104767, RESELLER, f08c47fec0942fa0

Epo së fundmi, duhej veprimi i aktorit që të na bënte akoma dhe më lëmsh. Në llogarinë e tij në “Instagram” ai ka fshirë fotot e fundit që kishte me Xhensilën duke ngritur akoma dhe më tepër dyshimet se gjërat nuk janë aspak mirë mes tyre.
A janë ndarë apo është thjesht një krizë kalimtare, nuk na mbetet gjë tjetër veçse të presim reagimet e tyre.

Advertisement

WhatsApp

Advertisement