Lajmet e fundit

Dalin pamjet emocionuese/ Vogëlushi 3- vjecar sheh për herë të parë fytyrat e prindërve: Sa u gezua i vogli…VIDEO

Advertisement

 

Një moment e mocionues është publikuar në internet, momenti kur një 3 vjeçar ka parë për herë të parë prindërit e tij.

 

Mediat e huaja bëjnë me dije se vogëlush i sëmurë, gëzohet shumë kur i vendosen një palë syze të veçanta dhe i sheh për herë të parë fytyrat e prindërve.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..s

Advertisement
Advertisement
mgid.com, 793143, DIRECT, d4c29acad76ce94fgoogle.com, pub-2441454515104767, RESELLER, f08c47fec0942fa0
Advertisement

 

 

Fëmija trevjeçar, Jaxon Emberton, i cili është lindur me një çrregullim kromozomal të njohur si Sindromi DiGeorge, buzëqeshi kur iu vendosën syzet në spitalin “Fëmijët e Alabamas” në Birmingham të Shteteve të Bashkuara.

Advertisement
Advertisement