Lajmet e fundit

Habit prezantuesja shqiptare: Shkova të hiqja fëmijën që kisha në bark, nuk isha gati po mjekja ime kishte marrë në telefon…

Advertisement

 

Moderatorja Gerta Gixhari, e cila është motra e aktores Olta Gixhari i ka befasuar të gjithë me deklaratën që ka bërë sëfundmi.Ajo ka rrëfyer së fundmi përballë moderatores Ester Bylyku, një copëz të së shkuarës së saj.Shty’p ha psiren rek.lamuese me poshte per te lexuar lajmin ne vazhdim.. ↓↓

 

Gerta foli për shtatzëninë me djalin e dytë, ku u shpreh se nuk ishte gati për diçka të tillë, duke shtuar: ‘Nuk i tregova as bashkëshortit dhe as familjes sime për shtatzëninë, por u nisa drejt doktoreshës që është kujdesur për vite për mua, dhe mora vendimin ta hiqja fëmijën.Shty’p ha psiren rek.lamuese me poshte per te lexuar lajmin ne vazhdim.. ↓↓

Advertisement
Advertisement
mgid.com, 793143, DIRECT, d4c29acad76ce94fgoogle.com, pub-2441454515104767, RESELLER, f08c47fec0942fa0
Advertisement

 

Ajo u përpoq të më bindte duke më thënë se fëmija i dytë është më i lehtë se i pari, më kërkoi të mendohesha dhe u nisa për shtëpi. Ndërkohë që ajo telefonon bashkëshortin tim dhe e njofton për gjithçka. Ai telefonon familjen time dhe së bashku organizojnë një festë. Nuk vihej në diskutim që të hiqja fëmijën”, u shpreh ajo.

Advertisement
Advertisement