Lajmet e fundit

Ja si duket tani djali i birësuar i Fatos Nanos dhe djali biologjik Xhoanës/ Si kanë ikur vitet….

 

Ai nje nga politikanet qe ka bere histori Fatos Nano vjen sërish në vëmendjen e medias e publikut por kete here eshte ndryshe dhe ja se sa eshte rritur djali i tij.

 

Klajdi Nano, ka postuar një foto në Instagramin e tij duke na e risjellë sërish në vëmendje marrëdhënien e tyre të veçantë.Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

 

Nga një fëmijë i vogël, Klajdi tashmë është bërë burrë dhe së bashku me të atin kanë pozuar në këtë foto. Klajdi, djali i Xhoana Nanos është birësuar nga bashkëshorti i saj Fatos Nano në moshën 14 vjeçare.Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

 

Artur Muharremi, ish bashkëshorti i Xhoanës i dha asokohe pëlqimin gj ykatës që djali i tij të birësohej.