Lajmet e fundit

Lamtumirë pika të zeza dhe akne vetëm me këto 2 erëza..!!

Advertisement

 

Akne, pika të zeza apo acarim i fytyrës? Këto janë edhe problemet më të zakonshme të femrave, kryesisht atyre me lëkurë të yndyrshme. Prania e tyre ndikohen faktorë të ndryshëm që lidhen kryesisht me mënyrën e të ushqyerit, stresin, përdorimin e produkteve kozmetike jo cilësore, etj.

 

Kjo është shumë e bezdisshme sidomos në ditët e nxehta të verës, ku lëkura djersin më shumë se në çdo stinë. Por, për t’i eliminuar ato me shpejtësi, provoni këtë maskë me mjaltë dhe me këto 2 erëza, që kanë aftësi ta pastrojnë fytyrën tuaj thellësisht nga akn et apo pikat e zeza.Shty’p ha psiren rek.lamuese me poshte per te lexuar lajmin ne vazhdim.. ↓↓

Advertisement
Advertisement
mgid.com, 793143, DIRECT, d4c29acad76ce94fgoogle.com, pub-2441454515104767, RESELLER, f08c47fec0942fa0

 

Përbërësit:
1 lugë gjelle mjaltë.
1 lugë kanelle kanellë.
1 lugë gjelle arrëmyshk (arrëmoskat/ e gjeni në supermarket).
Përgatitja:
Shtoni të gjithë përbërësit në një tas të vogël dhe përzijeini mirë. Aplikojeni përzierjen në fytyrë dhe lëreni për rreth 30 minuta. Më pas zhysni në ujë një peshqir të pastër dhe pastrojeni fytyrën ngadalë.Shty’p ha psiren rek.lamuese me poshte per te lexuar lajmin ne vazhdim.. ↓↓

Advertisement

 

Përdoreni këtë maskë 1 herë në javë dhe në mënyrë të rregullt në mënyrë që të merrni rezultatet e dëshiruara.

Advertisement
Advertisement