Lajmet e fundit

Thuhet se i kanë dhënë fund martesës/ Bes Kallaku fshin nga Instagrami fotot me Xhensilën, lë vetëm një

Thuhet se i kanë dhënë fund martesës/ Bes Kallaku fshin nga Instagrami fotot me Xhensilën, lë vetëm një
Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku thuhet se po kalojnë një krizë në marrëdhënien e tyre.Ata vetë nuk kanë reaguar ende lidhur me këto fjalë lart e poshtë, por veprim i fundit i aktorit ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve.Aktori ka fshirë nga Instagrami fotot me Xhensilën, duke lënë vetëm njërën prej tyre, duke lënë të kuptohet që po kalojnë një periudhë të vështirë së bashku.

Sa i përket këngëtares, ajo vazhdon t’i ketë të gjitha fotot me Besin.Në nëntor, Xhensila publikoi në Instagram një set fotografik pranë pemës, dukej Xhensila e veshur njëjtë me vajzën e saj dhe Besi mes tyre
5htyp/lɑrgo hɑpèsiren rek’lɑmuese mè poshtè dhe lexoni lɑjmin e plote

“Jeta është e shkurtër, kaloni me familjen tuaj, qeshni dhe ndjehuni të dashuruar”, ka shkruar më herët këngëtarja krahas portretit familjar në prag festash.