Lajmet e fundit

Xhensila ben postimin e fundit ne rrjetet sociale e quan “ge nj eshtar”. Cpo n dodh me martesen me Besin?

Advertisement

Xhensila ben postimin e fundit ne rrjetet sociale e quan “ge nj eshtar”. Cpo n dodh me martesen me Besin?
Postimi i fundit të Xhensilës tregon shumë për ndarjen nga Besi… 21 minuta më parëDitët e fundit martesa e Bes Kallakut dhe Xhensila Myrtezajt ka qenë në qendër të vë mendjes së mediave rozë dhe fansave të artistëve, por për arsyet e fabuara.
5htyp/lɑrgo hɑpèsiren rek’lɑmuese mè poshtè dhe lexoni lɑjmin e plotè

Kështu, burime nga disa media kanë konfirmuar se marrëdhënia e tyre është në kr izë, madje edhe që çifti është ndarë e nuk jetojnë më në të njejtën shtëpi.
5htyp/lɑrgo hɑpèsiren rek’lɑmuese mè poshtè dhe lexoni lɑjmin e plotè

Advertisement
Advertisement
Advertisement
mgid.com, 793143, DIRECT, d4c29acad76ce94fgoogle.com, pub-2441454515104767, RESELLER, f08c47fec0942fa0

Por në postimin e fundit në Instagram të disa momenteve më parë Xhensila Myrtezaj ka shkruar: “THE BIGGEST LI AR IN THE WORLD IS “ THEY SAY”. “Gën jesh tari më i madh në botë është “Ata thonë”, si për shembull: “Ata thonë që Besi dhe Xhensila janë ndarë”.

Advertisement
Advertisement