Lajmet e fundit

63-vjece jam dhe s’kam asnjë thinjë/ Kjo recetë që më dha shoqja ime mi hoqi thinjat për 3 ditë

Advertisement

 

Flokët tuaja mund të thinjen edhe para kohe. Ato fijet e argjendta me kalimin e moshës kanë bukurinë e tyre, por shumë individë mund të ndihen në siklet. Për të mbuluar thinjat ka shumë produkte me kimikate, që nga ngjyrat e flokëve, apo edhe shampo bimore.

 

Ne ju sjellim një trajtim që zgjat vetëm katërmbëdhjetë ditë!
Përbërësit:Shty’p ha psiren rek.lamuese me poshte per te lexuar lajmin ne vazhdim.. ↓↓

 

5-6 patate.
Gjysmë litër ujë.
Tas.Shty’p ha psiren rek.lamuese me poshte per te lexuar lajmin ne vazhdim.. ↓↓

Advertisement

 

Përdorimi:
Qëroni patatet fillimisht dhe lëkurat hidhini në një tenxhere të madhe dhe derdhni brenda ½ litër ujë. Jepni një valë për 20-30 minuta në temperaturë të mesme. Kullojini lëkurat nga lëngu dhe lëreni të ftohet para se ta aplikoni te flokët tuaja.

Advertisement
Advertisement
mgid.com, 793143, DIRECT, d4c29acad76ce94fgoogle.com, pub-2441454515104767, RESELLER, f08c47fec0942fa0

 

Lajini flokët normalisht hidhni edhe këtë lëng patatesh dhe thani flokët. Përsëriteni trajtimin 2-3 herë në javë. Flokët e argjendtë nuk do të duken më!

Advertisement
Advertisement