Lajmet e fundit

Dikur kunata, do befasoheni nga marrëdhënia që ka sot Aleksia Peleshi dhe Beatrix (FOTO)

Advertisement

 

Ndonëse marrëdhënia e tyre me vëllezërit Veshaj nuk përfundoi mirë për asnjërën nga ato, Beatrix Ramosaj dhe Aleksia Peleshi kanë gjetur njëra-tjetrën.Vajzat janë shumë shoqe dhe kalojnë kohë së bashku. Së fundmi vajza e ministrit Peleshi, ka publikuar një story në Instagram ku duket së bashku me këngëtaren.Aleksia e ka etiketuar Trixën duke e shoqëruar me disa zemra të bardha.

 

Më herët në një bisedë virtuale ndjekësit e kanë pytuar Aleksian në lidhje me Beatrix Ramosajn. Ndjekësi ka dashur të dijë nëse ka ndonjë lidhje më Trixën pasi ngjajnë sipas tij.

 

Aleksia nuk ka hezituar t’i përgjigjet duke bërë shaka:

Advertisement

“Beatrix shih një herë mos ke ndonjë rrënjë nga Korça e dalim kushërira të 17-a”.

Aleksia Pel eshi dhe Beatrix Ramosaj kanë qenë të lidhura të dyja me binjakët Veshaj. Ndonëse tani nuk kanë asnjë marrëdhënie me aktorët duket se vajzat kanë ruajtur një miqësi me njëra-tjetrën.

Advertisement
Advertisement
Advertisement
mgid.com, 793143, DIRECT, d4c29acad76ce94fgoogle.com, pub-2441454515104767, RESELLER, f08c47fec0942fa0

 

Edhe pse historia mes Aleksia Peleshit dhe Romeo Veshaj ka kohë që ka mbaruar, nuk mund të themi të njëjtën gjë për kunjat mes tyre.

Në intervistën e saj të fundit Aleksia është pyetur se 1 në 10 çfarë note i vendos partnerit të saj të fundit.

Duke u bazuar nga shprehjet e Aleksias e morëm përgjigjen që as 1-sh por me minus…

Advertisement