Lajmet e fundit

Eshtë dorë me një/ Përgatisni këtë pije në shtëpi dhe do të shpëtoni njëherë e mirë nga dhimbja e kockave…VIDEO…!!

Advertisement

 

Konsumojnei sa me shume kete pije: forconi kockat, gjunjët dhe largoni dhimbjet e tyre..!? Me kalimin e kohës përfundimisht të gjithë përballen me dhimbje të ndryshme dhe një prej tyre janë edhe problemet me kockat e kyçet.

 

Por ne kemi disa këshilla për të ndarë me ju, kështu që mund të ruani qetësinë. Dhimbjet e kockave dhe kyçeve nuk janë një dhimbje e zakonshme, kështu që ato që tashmë e kanë përjetuar ndjesinë e asaj dhimbje e dinë se kjo është pak a shumë një ma kth.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

 

Në disa raste, njerëzit nuk janë në gjendje të ecin ose të ulen. A e dini se gjunjtë mbështesin më shumë se 80% të peshës totale të trupit? Për këtë arsye duhet të bëni shumë kujdes me gjunjtë. Dhe për t’ju ardhur në ndihmë, ne do t’ju tregojmë një recetë që shëron të gjitha këto probleme dhe është më e kërkuara.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

Advertisement
Advertisement
Advertisement
mgid.com, 793143, DIRECT, d4c29acad76ce94fgoogle.com, pub-2441454515104767, RESELLER, f08c47fec0942fa0

 

Gatuani tërshërën siç e gatuani normalisht. Shtoni ujë të nxehtë dhe lëreni të ftohet paksa. Merrni ananasin dhe priteni, shtrydhini copat në mëyrë që merrni lëngun. Ndërkohë mund të filloni të përzieni në makinerinë e smoothie mjaltin, ujin, kanellën dhe bajamet së bashku me lëngun e portokallit.Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Advertisement

 

Advertisement