Lajmet e fundit

Historia që të prek shpirtin me video! Nusja i kërkoi të shiste nënën e tij, ai e bën të pendohet keq ditën e dasmës…VIDEO

Advertisement

 

Në natën e martesës, nusja i flet dhëndrit në vesh që ai nënën e tij ta largoj nga podiumi (vend i ngritur si skenë), sepse nuk i pëlqente asaj! Dhëndri e morri mikrofonin dhe tha: “Kush po e blen nënën time?”

Advertisement

 

U çuditën të pranishmit në sallë me sjelljen e tij, dhe këtë ai e përsëriti tri herë. Pas kësaj e hodhi unazën dhe tha: “Unë e blej nënën time”.U kthye në drejtim të nuses dhe i tregoj asaj se është e shkurorëzuar, dhe tha: Unë e blej nënën time, e morri atë dhe u largua nga salla.

 

Në vendin e tij u përhap tregimi për veprimin e tij. Më pas erdhi një njeri tek ai dhe i tha: Unë nuk gjej burrë më të mirë se sa ti, për vajzën time, kështu që e martoi vajzën e tij me të, pa harxhime materiale.

Advertisement
Advertisement
mgid.com, 793143, DIRECT, d4c29acad76ce94fgoogle.com, pub-2441454515104767, RESELLER, f08c47fec0942fa0

 

O Allah bëji nënat tona nga banoret e Xhenetit. Amin. Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Advertisement

Advertisement