Lajmet e fundit

VIDEO-Marrëdhënia me nusen, e ftuara habit me deklaratën: I kam larë këmbët vjehrrit dhe kunetërve…!!

Advertisement

 

E ftuar “Ftesë në 5” u diskutua për marrëdhënien shumë të komentuar nuse-vjehrrë.

 

Të ftuara në studio ishin Shegushja dhe Ekaterina, të njohura për publikun tashmë si mamaja dhe partnerja e gazetarit Klinton Zeqiraj.Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

 

Gjatë bisedës në panel për respektin që kanë sot nuset e reja ndaj vjehrrave, Shegushja tha se nuk kanë lidhje me respektin që kishte dikur.Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Advertisement

 

 

Thënë këtë, ajo pohoi se kur ishte nuse e re i lante këmbët vjehrrit dhe gjithë kunetërve. Deklarata u prit me habi dhe shumë reagime në studio.

Advertisement
Advertisement