Lajmet e fundit

”Shumë padrejtësi i kanë bërë”/ Vajza e Ema Andreas: Kur e shikoj mamin them si nuk i ka ikur truri

Advertisement

Edhe pse jemi mësuar ta shohim prej vitesh në skenën e teatrove kryesorë të kryeqytetit apo qendrave kulturore më të rëndësishme në Shqipëri, pak gjëra dimë për Ema Andrean përtej petkut të aktores. Së fundmi, ajo ka qenë e ftuar bashkë me të bijën, Sara Kapo, në emisionin “Jo Vetëm Modë” në Tv Klan, ku folën për karrierën e tyre dhe marrëdhënien që kanë si nënë e bijë.

Sara u shpreh se nënës së saj pavarësisht padrejtësive që i janë bërë në jetë dhe karrierë, ajo sërish është e lumtur dhe habitet me këtë fakt.
“Për të gjithë njerëzit mund të jetë Ema Andra, artistja e këtij kombi, shpëtimtarja, por për mua ngelet mami dhe e di shumë mirë sa shumë padrejtësi i janë bërë dhe se sa shumë më shumë meritonte nëse gjërat do ishin të drejta.

Advertisement
Advertisement
mgid.com, 793143, DIRECT, d4c29acad76ce94fgoogle.com, pub-2441454515104767, RESELLER, f08c47fec0942fa0

Pavarësisht gjërave që i kanë bërë, që i kanë ndodhur, nuk e di si ia del të jetë prapë e lumtur. Është një gjë që më ac aron nganjëherë nga nervat dhe them si nuk luan mendsh, si nuk u bërtet këtyre njerëzve.”-rrëfeu ajo.
Sara rrëfeu po ashtu se është shumë e lidhur me të ëmën dhe sa herë që i ndodh diçka e mirë apo e keqe, njeriu që merr më parë në telefon është ajo.

Advertisement
Advertisement