HOME LAJME

Adriana Matoshi kandidate për deputete nga Vetëvendosje

Aktorja e mirënjohur Adriana Matoshi, do të jetë kandidare për deputete nga radhët e Lëvizjes Vetëvendosje.
Lajmi u bë i ditur sot në faqen zyrtare të Levizjes Vetvendsoje, në rrjetin social Facebook, ku u postua lista e plotë:
Bashkangjitur gjeni listën e plotë të Referendumit.

Lista e Referendumit:Albin Kurti.Vjosa Osmani Sadri,Glauk Konjufca,Vasfije Krasniqi,Avni Dehari
,Albulena Haxhiu, Arben Vitia, Donika Gërvalla, Gani Krasniqi, Shqipe Selimi, Liburn Aliu, Hekuran Murati, Armend Muja, Arbërie Nagavci, Adnan Rrustemi, Haxhi Avdyli, Fatmire Kollçaku si dhe Adriana Matoshi me numer rendor 60.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *