HOME

Adriana Matoshi në krah me të dashurin, provokon me gjuhën jashtë

Adriana Matoshi në krah me të dashurin, provokon me gjuhën jashtë
Adriana Matoshi në krah me të dashurin, provokon me gjuhën jashtëShare Button Gazeta Blic Aktorja e njohura shqiptare, Adriana Matoshi, vazhdon të jetë shumë e dashur për publikun shqiptar.Tash e një kohë, aktorja është duke shijuar lidhjen e saj të dashurisë me futbollistin Keith, shkruan GazetaBlic.

Së fundmi, Keith ka bërë me dije se është në Kosovë, dhe nuk kanë të ndalura fotografitë e dyshës pranë njëri-tjetrit.
Një story e publikuar në rrjetet sociale, shihet Keith dhe Adriana ku vëmendjen e mori videoja kogja provokuese e aktores.

Kujtojmë se, Adriana Matoshi është njëra nga aktoret më të suksesshme në vendin tonë./GazetaBlic/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *