HOME

Agim Veliu për Vjosa Osmanin: Hante bukën e shtëpisë e bënte argatin e kojshisë

Agim Veliu nga Lidhja Demokratike sot gjatë hapjes së fushatës në komunën e Podujevës nuk ka lënë pa e godi tur edhe Vjosa Osmanin, e cila tashmë garon në listë të Vetëvendosjes në zgjedhjet e 14 shkurtit.‘’LDK sa më shumë që godi tet, bëhet më e fortë. Nuk është hera e parë që kjo bëhet nga njerëzit që e hanin bukën e shtëpisë dhe bënin argatin e kojshisë.

Të gjithë ata që kanë ndjekur këtë rrugë, kanë përfunduar në hirin e historisë’’, ka thënë Veliu.

‘’Hiri do ti mbulojë edhe ata q ëduan ta cojnë këtë vend drejt hum nerës’’, shton ai, transmeton Periskopi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *