LAJME

Arbana Osmani për 7 vite nuk paska ndryshuar fare

Arbana Osmani është njëra nga moderatoret më të dashura për publikun shqiptar.

Ka disa vite prej kur i është bashkuar televizionit dhe nga fillimi i karrierës ajo ka shprehur vetëm energji pozitive, shkruan “Kosovarja”.

Sot ajo si duket është bërë nostalgjike për momentet në karrierë ndër vite dhe ka publikuar disa imazhe.

Ajo ndau fotografi ndër vite, duke kujtuar disa momente prezantimi.

“4 dhe 7 vite më parë” ka shkruar ajo në dy postime të saj, ku duket si gjithmonë e bukur dhe me shumë stil.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *