SHOWBIZ

Arbenita e nxjerr gjoksin në veshje të ngushtë!!shiko fotot ne vazhdim

Modelja shqiptare pothuajse çdoherë merr vëmendje me postimet e saj në rrjete sociale.

Së fundi, ka publikuar foto me të cilat ka venë në fokus gjoksin.

Arbenita, ka një numër fansa në Instagram dhe në çdo fotografi që publikon arrin të marrë pëlqime dhe komente të shumta.

Nga prapaskenat e fotosesioneve të ndryshme, modelja poston fotografi e cila shihet atraktive dhe komentohet vazhdimisht.

Në postimin e fundit që ka bërë e shohim në një ambient të mbyllur, me fustan ngjyrë të bardhë dhe flokët e kapura Arbenita duket tejet në formë./kosovarja

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *