HOME

Arbenita qenka gati në përfundim të shtatzënisë, dalin fotot me barkun e fryer

Arbenita Ismajli dje konfirmoi lajmin se është shtatzënë, teksa dashurinë me reperin Fero e kurorëzoi disa ditë më parë.

Ajo është në pritje të ëmbël të një vajze dhe duket se tashmë i ka përfunduar disa muaj të shtatzënisë.

Arbenita ka publikuar fotografi me barkun e fryer, teksa duket për mrekulli.
Modelja ka zbuluar se është në muajin e 8-të të shtatzënisë, ndërsa pritet shumë shpejt të lindë. /Express Rozë/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *