LAJME

Arta Elezaj ngjall reagime të fansave përmes pozave para pasqyrës

Modelja e njohur shqiptare, Arta Elezaj, është mjaft e dashur për një shumicë të popullsisë.

Paraqitjet e saj gjithmonë komentohen për të mirë, ndërsa shpesh nga ana e saj vijnë edhe poza atraktive.

Kohëve të fundit ajo pati paksa pauza me imazhet e reja, kurse me këtë të fundit ka ngjallë sërish reagime të fansave.

Në postimin e fundit në rrjetin social Instagram, bukuroshja bionde ka zgjedhur që të shpërndajë një fotografi tejet tërheqëse.

Arta u pa me një telefon para pasqyrës, derisa përmes lëvizjeve të saj theksoi tiparet e mrekullueshme trupore.

Arta u pa me një telefon para pasqyrës, derisa përmes lëvizjeve të saj theksoi tiparet e mrekullueshme trupore.

Makijazhi që kishte bërë e shfaqte modelen pak më ndryshe, ndërsa flokët i kishte të kapura lart kokës.

Postimi i modeles dhe njëherësh aktores mori me mijëra komente, të cilët përshkruanin se sa e bukur dukej. /Telegrafi/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *