HOME

Babai i Astrit Deharit g aron për deputet në dhjetëshen e parë të VV-së

Lëvizja Vetëvendosje e ka publikuar listën me emrat e deputetëve për zgj edhjet e parakohshme që pritet të mbahen me 14 shk urt të këtij viti.

Në dhjetëshen e parë të kësaj liste është emri i Albin Kurtit, Vjosa Osmani Sadriut, Glauk Konjufcës, Vasfije Krasniqit, Avni Deharit, Albulena Haxhiut, Arben Vitisë, Donika Gërvallës, Gani Krasniqit dhe Shqipe Selimit, njofton Klan Kosova.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *