HOME LAJME

Beatrix, kjo konsumuese e mishit të derrit të egër

Beatrix, kjo konsumuese e mishit të derrit të egër
Këngëtarja dhe bukuroshja Beatrix Ramosaj nuk mund t’i rezistojë vakteve të yndyrshmeS’paku kështu është shfaqur ajo në disa foto që ka postuar në rrjetet sociale.
Bukuroshja është në Stamboll derisa nga hoteli i saj ku po qëndron shihet se para ka disa copa mishi dhe se asaj nuk i bën shumë përshtypje mbajtja e dietës.“Derr i egër! Dashuria më sublime e njeriut”, ka shkruar Beatrix poshtë fotografisë.
Beatrix ka disa ditë që është në Stamboll derisa vazhdimisht poston foto seksi ku tregon asetet e saj.Pavarësisht vaktit të bollshëm të saj ajo duket se është në formë të mirë/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *