HOME

“Bemë mama të të ngjaj”, Antonela publikon foton me maman qenkan si dy pika uji!

Konkurrentja e tanishme Antonlea Berisha, ka fituar vëmendje shumë të madhe që nga hyrja e saj në emision.
Vajza nga Shkodra, me bukurin, sharmin dhe elegancën e saj, ka bërë për vete një numër të madh të fansave, shkruan infokosova.
Në llogarinë e saj instagram, dikush i kërkoj asaj një fotografi me motrën e saj, por Antonela nuk hezitoj dhe e publikoj një fotografi familjare.
Aty shihen, nënë, motra dhe vëllezërit.
E sa i për ketë babit të Antoneles, ajo ka thënë se një ditë do të tregoj se pse nuk i kanë raportet e mira me të./infokosova

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *