HOME

Biznesmeni turk ‘shkrihet’ pas Gentës, i bën dhuratë një super veturë

Këngëtarja e njohur Genta Ismajli ka rikthyer vëmendjen e medieve rozë kah vetja, duke qenë e komentuar për çdo lëvizje.
Ajo po jeton një jetë të lumtur bashkë më të dashurin turk me të cilin ndan imazhe të bukura nga vendet përrallore që po i vizitojnë.

Biznesmeni turk është shumë i dashuruar në të dhe nuk heziton që ti blejë dhurata të shumta e që sigurisht kushtojnë shumë, shkruan Kosovarja.
Dje ishte dita e gruas 8 marsi, ku të gjithë kanë befasuar më të dashurat e tyre me dhurata.


Edhe turku u kujdes që Gentës ta zbukurojë ditën si është më së miri.
Ajo pozoj brenda dy veturave luksoze në të cilin ka shkruar : “Të dua”.
Sigurisht kjo ishte një dhuratë për 8 mars.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *