HOME

Burri im më ka blloku në rrjete sociale, me mërzit fakti kur sho Burra tjerë tu i dasht grat e tyre se

Burri im me ka blloku ne rrjete sociale, me merzit fakti kur shoh burra tjere tu i dasht grat e tyre se… – Pershendetje! Nuk kam me kend te shprehem dhe zgjodha kete zgjidhje! Jam 25 vjece e martuar kam dhe femij. Ne moshen 18 vjece njoha Burrin tim! Gjithcka ndodhi shum shpejt dhe ne u fejuam dhe vendosem te jetojm bashk, punuam te dy bashk dhe bem dasmen gjithcka shkoj mir! Kishim pak zenka si qdo Qift ama e donim njeri tjetrin dhe gjithqka kalonte shpejt! Vendosem te Martohemi dhe bem edhe dasmen, gjithqka kaloj mir. Une jam shum e drejt dhe them gjithqka ne Sy edhe kur me ka penguar diqka tek aj apo familja tij ja kam treguar ashtu siq kam mendu.

Tash mbasi qe na ka lind Femija kem disa probleme qe un nuk mundem me te duroj. Ne kto 5 vite martes aj si Burr kurr nuk me ka mbrojt edhe kur kam pas drejt gjithmon per at jam gabim me shan me ofendon, nuk ka fjal ofenduse qe nuk ma thot, nuk interesohet per mu esht ton kohen ne Telefon me ka bllokuar ne facebook, instagram dhe gjithmon kur dalim bashk esht nervoz, kur flas diqka nuk me mer serjozisht etj… Si pasoj e sjelljeve te tij, Une mendoj qe ai me sme don edhe ka dike tjeter, kjo gje sme hiqet nga mendja edhe ne enderr me shfaqet edhe pse nganiher un merzitem shume dhe reagoj shum nervoze nuk e sho te arsyeshme ket Sjellje te ftoft nga ana ktij, sepse kam provuar gjithqka qe te jet edhe shok edhe bashkshort i imi! Me merzit fakti shum kur sho burra tjer tu i dasht grat e tyre dhe respektu sepse i imi se ben kurr dhe me e keqja esht se femija jon gjith kto fjal banale dhe kto gjana i kupton dhe rritet ne nje frym te till:( nuk di qysh tja bej un prap e dua dhe i kthehem shum shpejt pas qdo zenke.

Endrra ime esht qe aj te jet i lidhur me mua taman si nje burr me gruan e tij, mirpo sa do qe mundohem te duroj vij ne perfundim qe ky nuk ndryshon. Dhe mendoj qe nje Jet gjithmon me ofendime nuk shkon e sidomos qe me genjen dhe me jan personat tjer me te rendsishem si une dhe femija.Histori te jetes

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *