HOME LAJME

Çifti adoptojnë një vajzë: çmenden kur zbulojnë të vërtetën që fsheh ajo

Një çift i krishterë adoptoi një vajzë të vogël të vetëm për ta zbuluar më pas se ajo është një ‘’sociopate e rritur e maskuar’’.

Nëse premisa do të duket e njohur sepse kjo është praktikisht komploti i saktë i ftohtit të ekranit të madh ‘Orphan’ 2009, ku një ‘i ri’ me bisht derri përpiqet të vrasë familjen e saj kur zbulohet se është 33 vjeç.

Lexo Edhe:
Kusari-Lila: Emërimi i Zemajt ministër i Shëndetësisë, ofendim për qytetarët
Por, aq sa shihet, kjo është mbrojtja mahnitëse e paraqitur nga një nënë e tre fëmijëve dhe autori i prindërve, i akuzuar tronditshëm për neglizhencën e krimit për braktisjen e vajzës së saj të birësuar.

Kristine Barnett, 45 vjeç dhe ish-bashkëshorti i saj Michael Barnett, 43 vjeç, dyshohet se kanë lënë ukrainasen Natalia Grace në një apartament në Lafayette, Indiana në 2013 para se të transferoheshin në Kanada një muaj më vonë dhe të ndërpresin kontaktin.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *