HOME

Çmenduri në Për’puthen/ Ana nuk mjaftohet me Rinianin, zhveѕh edhe Andin (FOTO)

Ana, e cila është rikthyer në Për’puthen për rolin e moderatores duke sfiduar meshkujt në studio.

Pas Rinianit, ishte Andi që dhuroi një kërcim erotik, ndërsa vajzat që kanë pasur takim me të, Antonela dhe Jasemina kalonin bluzen sa tek njëra dhe tjetra.

Ndërsa kishte momente që përpiqeshin të mbyllnin sytë, por e shijuan në maksimum kërcimin.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *