HOME

Deshi ta xhirojë propozimin për martesë të vajzës, por ia huqi duke e xhiruar veten

Një propozim për martesë ka të ngjarë të jetë një nga momentet më të paharrueshme të jetës tuaj. Dhe është mirë ta xhironi atë.
Por duhet ta mendoni këtë pjesë më kujdes, shkruan Indeksonline.

Një burrë i kërkoi vjehrrës së tij ta filmonte propozimin romantik, por ajo aksidentalisht e filmoi veten.
Ajo tha se kamera nuk po funksiononte, dhe kur e pashë që po filmoja vetën kam qeshur./Indeksonline/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *