LAJME

Djali i ik nga Kosova, babai i kërkon falje që nuk mundi t’ia plotësonte kushtet (FOTO)

Djali i ik nga Kosova, babai i kërkon falje që nuk mundi t’ia plotësonte kushtet (FOTO)
Besar Kabashi, nga Korisha e Prizrenit, ka lëshuar sot Kosovën, shkruan IndeksOnline.
Të shtunën në mesditë ai është përgatitur dhe ka marrë rrugën drejt kurbetit, sikur shumica e të rinjëve në vend.
Afrimi, babai i Besarit, përmes një njoftimi, është shprehur i pikëlluar për ndarjen me të birin.
Kabashi ka shkruar se asnjëherë nuk ka menduar që do të ketë këso lloj ndarje me të.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *