HOME LAJME

Edhe Tuna i thotë lamtumirë ish-vjehrrës: Përjetësisht në zemrat tona

Gjatë ditës së sotme (e shtunë) ndërroi jetë nëna e këngëtarit të njohur Robert Berisha.

Lajmin e trishtë e ka bërë të ditur vet ai, në një postim në rrjetin social Instagram.

Pas ngushëllimeve që u bënë nga Roberti, Patrisi dhe Nora Istrafi, edhe Tuna i dha lamtumirën e fundit ish-vjehrrës.

Sejdiu publikoi një fotografi të të ndjerës, ku shihet Patrisi dhe Tiani, kurse në mbishkrim ajo emocioni me dedikimin që bëri.

“Sot ndjehem e pikëlluar. Tiani humbi nënën që e deshi aq shumë. Do të kujdesem t’ia mbaj të freskëta kujtimet për gjyshen e tij. Përjetësisht në zemrat tona”, është shprehur ajo.

 

E ndjera ishte njëherësh edhe ish-vjehrra e dy këngëtareve të njohura të skenës, Tuna Sejdi dhe Nora Istrefi. /Telegrafi/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *