HOME

Feridja Bën Ndryshimin Drastik Do Të Habiteni Sa E Bukur Dukët Ajo…!

Është ndër aktoret me të dashura për publikun. Seyma Korkmaz e cila i dha jetë rolit të “Ferides” në serialin shumë të shikuar “Më fal”, është pjesë e pandashme e mediave roze në Turqi. Aktorja është shumë aktive në rrjetet sociale, dhe çdo postim që ajo e bënë merr vëmendje të madhe, nga fansat e saj.
Por, me postimin e fundit, Seyma i ka befasuar të gjithë pasi që është shfaqur me një stil të ri të flokëve. Këtë ndryshim ajo duket se e ka bërë për shkak të një fotosesioni. 31 vjeçarja në muajin maj të vitit të kaluar është martuar me aktorin e serialit “Më fal”, Cuneyt Mete apo “Xhesurin”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *