HOME

GENTA TREGON NGJARJEN SE SI U NJOHEN ME BIZNESMENIN TURK

Këngëtarja nga Gjilani, Genta Ismajli, prej afro dy vitesh është duke shijuar lidhjen me biznesmenin turk, Huseyin Usta.

Artistja së fundmi ka qenë e ftuar në emisionin “Rudina” në një lidhje ‘Skype’ ku ka folur më në detaje për romancën e saj.

Ajo ka treguar se si është njohur me Ustan dhe se si ia ka fituar zemrën, duke berë të ndajë shumë gjëra me fansat e publikun.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *