HOME

Gjesti i veçantë i fansave që përloti Xhensila Myrtezajn

Xhensila Myrtezaj është një ndër personazhet më të dashur për publikun. Këngëtarja ka zbuluar së fundmi një befasi të këndshme që ka marrë nga fansat e saj, të cilën e ka bërë publike në rrjete sociale.
Disa prej fansave të saj kanë shkuar tek Kisha e Shna Ndout në Laç, të cilët kanë bërë dhe një lutje dhe për familjen e saj. “Për Xhensilen, Besin dhe Ajkën. Zoti i ndihmoftë në çdo hap të jetës së tyre. Qofshin familja më e lumtur në botë”.

E prekur nga ky gjest, Xhensila ka shkruar: Më përlotët. Jeni bekim për mua, faleminderit, ju dua fort. Kujtojmë që projekti më i fundit i Xhensilës është dueti me Ardian Bujupin “Panorama”, që u kthye në hitin e verës që lamë pas.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *