LAJME

Grabovci : Une jam politikani qe do te mbes ne histori te Kosoves jam me i ndershmi

Ish-deputeti nga radhet e PDK-se, Adem Grabovci beson se rasti “Pronto” I ishte montuar atij, pasi ai nuk ka lidhje me gjerat qe permenden ne te. Ai u shprehe se eshte njeri i drejte dhe i paster..

“Ai rast me eshte montuar. Kjo u deshmua pasi me liruan nga ky rast. Une jam njeri I paster dhe I drejte. Albin Kurti ka dasht…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *